Kızıyla 40 yıldır gönül gözüyle anlaşıyor

Aydın HabeleriEge HaberleriGenelGüncelHaberler

İzmir Narlıdere’de trafik kazası

GenelGüncelHaberlerİzmir Haberleri

Basın Kiti

Açıklama

2007 yılı Haziran ayında Türksat üzerinden uydu yayınına başlayan televizyonumuz kısa sürede yayıncılık alanında ciddi atılımlar yaparak izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

RTV Yayıncılık A.Ş adı altında faaliyetlerini sürdüren ve tv58 logosuyla Türksat 3/ A üzerinden yayın yapan televizyonumuz yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun bir ilgiyle izlenmektedir.
D Smart tan da izlenen televizyonumuz Türkiye genelinde yoğun izlenme oranlarına sahiptir.

Tv 58 Ana haber Bülteni her gün saat :20.00’de günün gelişen olaylarını ülke ve yurt gündemini derleyerek izleyicileriyle buluşturmaktadır.

Tv58 Ana haber başarılı sunum ve görüntü zenginliği yanında gündemle ilgili ana haber canlı yayın konuklarıyla kuruluşumuzun en çok reyting alan yayın saatidir.

Televizyonumuz yayın akışı içerisinde yer alan Siyasi, Müzik eğlence , Sağlık ,Kültür , Ekonomi programları yanında yöresel ve bölgesel konuları içeren canlı yayın ve prodüksyon programları izleyicilerimizle buluşturmaktadır

Programlarımız ve canlı yayınlarımız ile Türkiye de tüm illerimize uzanan sesimiz hemen her ilden izleyicilerin katılımlarıyla Anadolu kimliğini yansıtmaktadır.

Kanal 58 FREKANSLAR
FREKANS : 12458
SEMBOL RATE : 30000
FEC : 3/4
POLARİZASYON : DİKEY (V)

Genel Müdür; Gülsever AKYOL
Genel Yayın Yönt; Ünal TORUN

BU AY ÇOK OKUNANLAR

GÜNLÜK HABER AKIŞI

SON DAKİKA HABERLERİ